НОВИНИ

Турчинов анонсував масштабні випробування українських крилатих ракет

Секретар РНБО зазначив, що скоро можна буде побачити і пускову установку, і вже відпрацьовану технологію виробництва ракет.

Масштабні випробування крилатих ракет українського виробництва, заплановані на кінець поточного року. Про це під час Київського безпекового форуму журналістам розповів секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов.

 

"Що стосується підготовки крилатих ракет українського виробництва, ми вже будемо бачити і пускову установку, і вже відпрацьовану технологію виробництва цих ракет. І будуть проведені серйозні випробування, не державні, але масштабні, десь наприкінці цього року", - розповів Турчинов.

 

Нагадаємо, 30 січня  відбулися успішні перші льотні випробування української високоточної крилатої ракети, яка на великій дальності може знищувати наземні та морські цілі ворожі цілі. Тоді Турчинов зауважив, що для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії відповідно до Будапештського Меморандуму, на озброєнні Збройних Сил України не залишилося жодної крилатої ракети.

 

За словами Турчинова, це повністю українська розробка конструкторів державного підприємства «ДержККБ «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України.