НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

Прем'єр Литви заявив про необхідність надати Україні летальну зброю

Скверняліс також наголосив, що міжнародні партнери мають допомагати Україні в відновлені інфраструктури в районі бойових дій.

Прем’єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс заявив, що міжнародні партнери мають надавати Україні летальну зброю. Про це він повідомив у четвер, 12 квітня, під час 11-го Київського безпекового форуму, передає кореспондент Тижня

 

"Ми повинні надалі допомагати Україні летальною зброєю. Це не для того, щоб показати всьому світу, що ми хочемо заохочувати війну. Ні. Ми хочемо оборонятися, тому що надання летальна зброя означає, що ми можемо зберегти життя снайперів, життя військових", – наголосив Скверняліс.

 

Водночас він повідомив, що був дуже вражений візитом в Авдіївку, яка знаходиться в районі військових дій.

 

"Мені особисто після вчорашнього візиту надзвичайно важко усвідомити, що сьогодні, в XXI сторіччі в Європі іде війна, котру підтримує країна, яка є постійним членом Ради безпеки ООН", – зазначив литовський прем'єр.

 

За його словами, міжнародні партнери мають допомагати Україні в відновлені інфраструктури в районі бойових дій.

 

"Я хочу закликати всіх наших друзів інвестувати в таку і подібну допомогу перш за все для цивільних жителів цього регіону, щоб вони зрозуміли, що про них не забули", – додав Скверняліс.

 

Нагадаємо, 12 березня президент України Петро Порошенко під час спільного брифінгу із високим представником ЄС із закордонної та безпекової політики Федерікою Моґеріні в Києві закликав Євросоюз надати Україні оборонну летальну зброю.