НОВИНИ

Порошенко запропонував законодавчо обмежити втручання РФ у вибори

За словами президента, у найближчі два роки в західних країнах має відбутися близько 20 виборчих кампаній.

Президент Петро Порошенко запропонував законодавчо розробити заходи з протидії втручанню Росії у вибори, як це зробили інші держави. Про це в четвер, 12 квітня, глава держави заяви під час Міжнародного форуму в Києві.

 

"Цифрова ера вимагає від нас взяти на озброєння нові і ефективні законодавчі запобіжники для захисту досягнень вільного вибору наших суспільств...Недарма в таких демократіях, як Франція, Німеччина, або впроваджені, або зараз впроваджують зміни в законодавство такого типу. Це повинні зробити і ми", – наголосив Порошенко.

 

За його словами, у найближчі два роки в західних країнах має відбутися близько 20 виборчих кампаній.

 

"Світ повинен запропонувати рецепт для протидії російського втручання в будь-які вибори, в тому числі російського втручання в українські. У найближчі два роки в західних країнах має відбутися близько 20 виборчих кампаній. Наприклад, вибори в Європейський парламент, який буде мати надзвичайний вплив на майбутній склад європейської комісії", – додав президент.

 

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко повідомив, що найближчим часом внесе до Верховної Ради пропозиції що припинення в односторонньому порядку дії окремих положень «великої угоди» про дружбу і співробітництво з Росією.