НОВИНИ

Ryanair в Україні. Авіакомпанії загрожує судовий посуд від МАУ

Призидент МАУ наголосив, що Ryanair сподіваються і вважають, що під тиском з різних джерел проблема якимось чином буде вирішено на їхню користь і їм все одно.

МАУ може знову подати в суд на Ryanair, якщо питання отримання слотів і надалі не буде узгоджене з Борисполем, і одночасне прибуття/відправлення рейсів обох авіакомпаній зашкодить українському перевізникові. Про це заявив президент МАУ Юрій Мірошников.

 

Варто зазначити, що вперше після оголошення 23 березня старту продажів квитків на рейси Ryanair в Україні, керівник "Міжнародних авіаліній України" дав коментарі.

 

Окрім цього, Юрій Мірошников акцентував увагу на тому, що ірландський лоукостер почав продавати квитки, не отримавши дозволу на таймінги в аеропорту.

 

"Слоти, які вони очікують отримати, всі зайняті рейсами МАУ, транзитними рейсами, де час з'єднання дуже важливий, де ми знаємо, і ми вже це розуміємо, інфраструктура аеропорту в ці години пік є для нас вузьким місцем", - сказав Мірошников.

 

Призидент МАУ наголосив, що Ryanair сподіваються і вважають, що під тиском з різних джерел проблема якимось чином буде вирішено на їхню користь і їм все одно.

 

"Якщо це рішення зашкодить "Міжнародним авіалініям України", то ми безумовно будемо захищати наші інтереси в суді", - підкреслив Мірошніков.

 

"Істеричні висловлювання про високі тарифи МАУ - ще один приклад їх бажання блокувати конкуренцію, а не давати українським клієнтам низькі тарифи, які вони дійсно хочуть", - додав Мірошников.

 

Нагадаємо, Міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив упевненість у тому, що неузгодженість між авіакомпанією Ryanair та аеропортом "Бориспіль" щодо часу прильоту і вильоту рейсів не вплине на плани лоукостера про вихід на український ринок. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.