НОВИНИ

«Північний потік – 2». Порошенко закликав французьких депутатів протидіяти будівництву

Також президент закликав парламентарів займати активну позицію з метою запобігання будь-яким контактам з окупаційною владою в Криму.

У п’ятницю, 6 квітня, президент України Петро Порошенко під час зустрічі із делегацією французьких парламентарів закликав депутатів спільно протидіяти будівництву "Північного потоку-2". Про це повідомила прес-служба президента.

 

"Президент закликав парламентарів займати активну позицію з метою запобігання будь-яким контактам з окупаційною владою в Криму. Він також наголосив на важливості спільної рішучої протидії будівництву проекту "Північний потік - 2", - йдеться у повідомленні прес-служби.

 

Відзначається, що сторони високо оцінили активізацію діалогу між Україною та Францією на міжпарламентському рівні, зокрема контакти по лінії двосторонніх парламентських "груп дружби". 

 

Під час зустрічі Порошенко позитивно відзначив відвідання Донбасу делегацією Національних зборів Парламенту Франції та подякував за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

 

Окрім цього, сторони привітали домовленість про початок з 1 вересня цього року Академічного року французької мови в Україні.

 

Нагадаємо, раніше глава Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що запуск газопроводу "Північний потік-2" становить загрозу для України, а також країн-членів Євросоюзу.

 

Нагадаємо, представник делегації комітету Європейського парламенту в закордонних справах Лайма Андрікєне заявила, що проект "Північний потік-2" може завдати шкоди для європейських країн. Згодом глава Директорату з питань енергетики Єврокомісії Домінік Рісторі заявив, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" не сприяє диверсифікації поставок газу до Європи, і не буде підтриманий ЄК. 
 


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.