НОВИНИ

У МЗС назвали кількість порушень міжнародних договорів Росією під час окупації Криму

Зазначається, що з метою інтеграції Криму у правовий простір РФ були прийняті тисячі законних та підзаконних актів, серед яких 15 конституційних законів.

Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова заявила, що Російська Федерація порушила 407 двосторонніх та 80 міжнародних договорів з Україною, окупувавши Кримський півострів Про це заявила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова Про це йдеться на сайті МЗС.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час міжнародної конференції "Деокупація Криму: коли і як" у Португалії.

 

"З метою інтеграції Криму в правовий простір РФ були прийняті тисячі законних та підзаконних актів, серед яких 15 конституційних законів", - зауважила вона.

 

Також очільниця наголосила, злочини РФ продовжуються.

 

"Серед основних: згортання всіх форм свободи, нелегітимні вибори Президента РФ в українському Криму, використання теле- та радіочастотного ресурсу України з метою пропаганди проти України, мілітаризація півострова, призов до російської армії, заміщення цивільного населення, заборона діяльності Меджлісу та багато інших. Міжнародна адвокація – це поки єдиний спосіб реальної допомоги громадянам України в Криму, без якої кількість репресій була би значно більшою", - підкреслила вона.

 

Нагадаємо, 6 квітня заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця повідомив, що близько 35-40 тисяч громадян України були змушені залишити окупований Крим через залякування з боку російської влади. 

 

Як повідомлялося, 26 лютого Міністерство юстиції України повідомило, що 64 громадянина України стали політичними в'язнями, яких утримує Росія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.