НОВИНИ

Британія виділила $1,13 млрд на оборонний бюджет через загрозу з боку Росії

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон вважає, що Лондону "критично важливо" розвивати оборонний комплекс зважаючи на ймовірну загрозу з боку РФ.

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон вважає, що Лондону "критично важливо" розвивати оборонний комплекс зважаючи на зростаючу загрозу з боку Росії. Про це повідомляє The Telegraph.

 

За словами міністра, російський президент використовує гібридні методи для підривного впливу на інші країни і має пряме відношення до "безсоромних" кібер-операцій.

 

Також він підкреслив, що для усвідомлення небезпеки, яка йде від Москви, досить вивчити отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля в Солсбері.

 

"Для оборони Британії необхідно продовжити розвиток, щоб протистояти цим загрозам вже завтра, щоб забезпечити безпеку нашої країни", - зазначив Вільямсон.

 

Як повідомляє Defense News, саме через можливу загрозу з боку Росії Велика Британія оголосило план додатково виділити 800 мільйонів фунтів стерлінгів ($1,13 мільярда) до бюджету Міністерства оборони на наступний фінансовий рік.

 

Варто зазначити, що переважна частина цих коштів (600 мільйонів фунтів стерлінгів ) буде вилучена з резервного фонду у 10 млрд фунтів для програми підводних човнів "Дредноут".

 

"Це гарантує, що робота із відновлення нових атомних підводних човнів світового класу залишається за розкладом, і це ще один ознака глибокої прихильності уряду до збереження нашої країни", - заявила прем'єр-міністр країни Тереза ​​Мей.

 

Як повідомлялося, 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Раніше британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.