НОВИНИ

Влада Ірану заявила, що Болтон отримує зарплату від терористичного угрупування

Зазначається, що іранська опозиційна "Організація моджахедів іранського народу" (ОМІН) начебто фінансує нового радника з нацбезпеки США Джона Болтона.

Секретар Верховної Ради національної безпеки Ірану Алі Шамхані заявив, що новопризначений радник з національної безпеки Сполучених Штатів Америки Джон Болтон брав участь у 2017 році у зустрічі іранської опозиційної "Організації моджахедів іранського народу" (ОМІН), яка підтримує повалення іранської влади. Про це повідомляє "Радіо свобода", посилаючись на офіційне інформаційне агентство "Фарс".

 

За словами секретаря,  для "наддержави, це ганьба, що її радник із національної безпеки отримує зарплату від терористичного угруповання".

 

Водночас у заяві відсутні будь-які докази даного звинувачення,

 

У свою чергу, іранська опозиціна організація заперечує фінансування Болтона.

 

Читайте також: "Яструб" Трампа або новий радник з питань нацбезпеки. Хто такий Джон Болтон

 

Зокрема, речник нового радника з нацбезпеки Гарретт Маркіз зауважив, що Болтон "не реагує на пропаганду уряду, який тривалий час був включений до списку державних спонсорів тероризму".

 

Нагадаємо, 23 березня президент США Дональд Трамп повідомив про призначення Джона Болтона на посаду радника з національної безпеки. 

 

Як повідомлялося 22 березня, за даними ЗМІ, президент США Дональд Трамп має намір звільнити свого радника з питань національної безпеки Герберта Макмастера. Зазначалося, що Трамп нібито поскаржився, що Макмастер занадто жорсткий, а його брифінги "тривають занадто довго та здаються невідповідними". Посилаючись на джерела, видання повідомило, що глава Білого дому розглядає декілька можливих замін Макмастеру, включаючи екс-посла США в Організації Об'єднаних Націй Джона Болтона і Кіта Келлога, начальника штабу Ради національної безпеки.