НОВИНИ

Гройсман повідомив, хто має заплатити за відновлення погано відремонтованих доріг

Премєр-міністр заявив, що "ремонтники, які зробили халтуру, за власний рахунок виправлятимуть цю роботу".

У середу, 21 березня, під час засідання уряду Володимир Гройсман зазначив, що підрядники, з вини яких на нещодавно відремонтованих дорогах знову з’являються ями, повинні за власні кошти покрити збитки й виправити пошкодження.

 

“Ми заплатили копійка в копійку всім тим, хто виконав обсяги робіт. Зараз до мене надходять сигнали про те, що деякі дороги, які ремонтували, уже мають пошкодження. Я хочу підкреслити, що ніхто не залишиться поза увагою, і всі ті, хто зробив халтуру, за власний рахунок виправлятимуть цю роботу”, - підкреслив прем'єр-міністр на засіданні уряду, 21 березня.

 

Крім того, він не виключив, що недобросовісні підрядники не будуть допущені до наступних проектів із будівництва та ремонту доріг.

 

Також, за словами глави уряду, в угодах уже запроваджується 5-річна і 10-річна гарантія на ремонт доріг, що, стимулюватиме підрядників робити свою роботу якісніше.

 

Водночас Прем’єр-міністр нагадав, що цього року майже 2 млрд доларів направлять на реконструкцію, модернізацію і будівництво українських доріг, і запевнив, що це будуть наймасштабніші дорожні роботи за всю історію незалежності.

 

Нагадаємо, що 11 січня Кабінет міністрів України затвердив концепцію розвитку автомобільних доріг до 2022 року.