НОВИНИ

У Польщі звільнили 17 віце-міністрів

Водночас прес-секретар уряду Йоанна Копцінська заявила, що прем’єр-міністр вводить нову модель управління.

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький звільнив 17 віце-міністрів у рамках внутрішніх реформ. Про це в понеділок, 12 березня, пише Польське радіо.

 

Як зазначається, Моравєцький повідомив про наміри скоротити число заступників міністрів ще тиждень тому.

 

"Глава уряду підкреслив, що продовжує внутрішні реформи, щоб уряд був більш чиновницьким, а не політичним. Він додав, що зміни мають покращувати роботу кабінету міністрів і не мають політичного характеру", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас прем'єр зазначив, що основою для зміни числа віце-міністрів був, серед іншого, аналіз кількості працівників на одного заступника міністра. Він також додав, що найближчим часом будуть представлені наступні зміни.

 

Крім того, прес-секретар уряду Йоанна Копцінська заявила, що понеділкові зміни в уряді – "це лише початок". За її словами, прем’єр-міністр вводить нову модель управління. Представниця уряду заявила, що подальші кадрові зміни також будуть стосуватися міністерських політичних кабінетів.

 

Нагадаємо, 8 березня прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час зустрічі у Брюсселі з головою Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером і його заступником Франсом Тіммермансом представив так звану "Білу книгу", яка стосується верховенства права.