НОВИНИ

Замах на Скріпаля. У лікарні заговорив поліцейський, який надав допомогу отруєному екг-агенту та його доньці

За словами глави МВС Британії, офіцер поліції пройшов інтенсивну терапію.

Міністр внутрішніх справ Великої Британії Амбер Радд заявила, що госпіталізований офіцер поліції, який перший надав допомогу отруєному колишньому шпигуну Росії Сєргєю Скріпалю та його доньці, заговорив. Про це повідомляє The Guardian.

 

За її словами, стан поліцейського покращився, проте він знаходиться у досить важкому стані в лікарні в Солсбері.

 

"Я розмовляла з Марком Роулі (голова антитерористичного відділу Скотленд-Ярду, - Ред.) цим ранком.  Двоє осіб, які були ціллю нападу, як і раніше, знаходяться в дуже важкому стані. Поліцейський розмовляє та йде на контакт, тому я більш оптимістична щодо його стану. Але занадто рано щось говорити. Це нервово-паралітична речовина. Ми як і раніше ставимося до цього дуже серйозно", - зауважила вона.

 

Також очільник МВС наголосила, що офіцер поліції пройшов інтенсивну терапію.

 

Нагадаємо, 7 березня помічник комісара поліції Марк Роулі  заявив, що інцидент з отруєнням російського екс-розвідника Сергія Скрипаля у Великій Британії кваліфікували як замах на вбивство.

 

Раніше британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Сергієм Скрипалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ.

 

7 березня стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. Спецслужба Росії використала сильнодіючий синтетичний наркотик фентаніл, дія якого значно сильніше за дію героїну, під час штурму захопленого терористами театрального центру в Москві на Дубровці в 2002 році.

 

6 березня міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив про можливі санкції проти Росії, якщо буде доведено, що за отруєнням колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля стоїть Кремль.

 

Також у Великій Британії голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Як повідомлялось, 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії.

 

Сєргєй Скріпаль — полковник військової розвідки на пенсії, у 2006 році був засуджений до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям у ЄС, Секретній розвідувальній службі Британії.