НОВИНИ

Нацгвардія спростувала заяву Нафтогазу щодо охорони об'єктів ГТС

У відомстві наголосили, що заяви комерційного директора компанії Юрія Вітренка "не відповідають дійсності".

Національна гвардія України повідомила, що не охороняє об’єкти газотранспортної системи України, як раніше заявив комерційний директор НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко. Про це в середу, 7 березня, повідомляє прес-служба Нацгвардії.

 

"У деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що нібито Нацгвардія взяла під посилений контроль об’єкти газотранспортної системи України. Ця інформація не відповідає дійсності. На даний момент Національна гвардія України не здійснює охорону жодного об'єкта газотранспортної системи України", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 5 березня комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко заявив, що силові структури, зокрема Нацгвардія, на прохання компанії взяли під посилену охорону об’єкти газотранспортної системи України. 

 

Нагадаємо,комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко під час брифінгу повідомив, коли російський "Газпром" зможе звернутися в Стокгольмський арбітраж. За контрактом на постачання газу є 30 днів, протягом яких сторони повинні спробувати дійти згоди і звертатися в арбітражний суд.

 

Раніше НАК "Нафтогаз України" вирішила закрити своє представництво в Росії, розташоване в Москві на вулиці Академіка Пилюгіна, 24. Згідно з повідомленням компанії у системі розкриття інформації НКЦПФР, наглядова рада НАК доручила правлінню вжити всіх необхідних заходів для ліквідації офісу до 12 березня 2018 року.

 

5 березня міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна має юридичні механізми, щоб змусити російський "Газпром" виконати рішення Стокгольмського арбітражу щодо компенсації НАК "Нафтогаз".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.