НОВИНИ

У мережі з'явився перший трейлер фільму "Дике поле" за романом Жадана

У прокат стрічка має вийти 11 жовтня 2018 року.

У мережі з'явився трейлер українського фільму "Дике поле" за романом Сергія Жадана "Ворошиловград". Про це пише "Українська правда. Культура"

 

Режисером стрічки "Дике поле" став Ярослав Лодигін. Над створенням сценарію також працювала драматургиня Наталя Ворожбит.

 

Зйомки картини більше місяця тривали у Старобільську, після чого продовжилися в Києві і закінчилися у вересні. Продюсерка Саша Костіна розповіла, що фільм має класичну вестернівську композицію, тож стрічка стане вестерном. Зміну назви автори пояснюють бажанням відійти від "радянського присмаку".

 

"За сюжетом, головний герой фільму Герман Корольов – історик за освітою та політичний експерт за даними на візитівці. Герман приїжджає до рідного міста з Харкова. Відірватися від колег і кімнати в комуналці змушує дзвінок знайомого на прізвисько Коча. Той каже, що брат Германа раптово поїхав за кордон, полишивши без нагляду бізнес – заправку. Приїхавши, Герман з’ясовує, що разом із заправкою брат залишив двох співробітників: Кочу і слюсаря на прізвисько Травмований. А ще проблеми – навколо станції мов хижі птахи кружляють потенційні рейдери", — розповідають про фільм.

 

В епізодичній ролі можна буде побачити й Сергія Жадана. У прокат стрічка має вийти 11 жовтня 2018 року.

 

 

Нагадаємо, що у Німеччині на міжнародному кінофорумі "Connecting Cottbus" фільм отримав головний приз секції Work in Progress.