НОВИНИ

Заступник держсекретаря США заявив, що вільна й економічно успішна Україна – це один з найбільших жахів Кремля

За словами Саллівана, російська агресія, метою якої був розкол країни, навпаки зміцнила українську державу, водночас зіпсувавши міжнародну репутацію РФ.

Заступник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джон Салліван під час виступу в Дипломатичній академії України заявив, що півострів Крим та Донбас є українськими територіями й американський уряд ніколи не визнає "торгівлю" українськими територіями, а тим більш не буде проводити будь-які угоди щодо України без її участі. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

Водночас, за його словами, американська влада висловлює свою підтримку незалежній Україні і прагне бачити її стабільною, демократичною, заможною та вільною.

 

Салліван зауважив, США залишаються вірними справі відновлення територіальної цілісності України та гарантування безпеки для всіх її громадян.

 

Крім того він підкреслив, що російська агресія, метою якої був розкол країни, навпаки зміцнила українську державу, водночас зіпсувавши міжнародну репутацію РФ.

 

Заступник держсекретар додав, що разом із боротьбою українських солдатів та дипломатів за територіальну цілісність, "існує інший критичний пріоритет для всіх українців – втілювати мрії про світле майбутнє, вільне від корупції".

 

На думку Саллівана, Україна має продовжувати свою співпрацю з МВФ, що буде чітким сигналом для міжнародної спільноти про серйозність намірів держави стосовно боротьби з корупцією, приватизації державних підприємств, реформування енергетичного сектору, встановлення економічної стабільності і умов для зростання.

 

У свою чергу, США позитивно оцінює проведення пенсійної, освітньої та медичної реформ в Україні, дерегуляцію та спрощення оподаткування.

 

"Зміни завжди важки, інколи вони лякають. Але вони допоможуть українцям побудувати країну, яку вони заслуговують", - підкреслив Салліван.

 

Нагадаємо, 20 лютого заступник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джон Салліван напередодні свого візиту в Україну заявив під час конференції у Центрі американських досліджень в Римі, що американський уряд закликає до продовження реформ попри збройний конфлікт на сході України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.