НОВИНИ

Ігор Короленко: Нове президентство загрожує обернуться для Порошенка великими проблемами

Уже через півроку після інавгурації він, швидше за все, «перетвориться на гарбуз», вважає журналіст.

Навіть якщо Петра Порошенка оберуть на другий термін, владу йому доведеться розділити вже не тільки з Арсеном Аваковим і Арсенієм Яценюком, а відразу з кількома партнерами по парламентській коаліції. Причому, зважаючи на нинішні рейтинги, це будуть дуже складні партнери. Про це пише журналіст Тижня Ігор Короленко.

 

«Нове президентство загрожує обернуться для Порошенка великими проблемами. Адже вже через півроку після інавгурації він, швидше за все, «перетвориться на гарбуз». Нинішня коаліція відійде в минуле разом із парламентом, і президент буде змушений шукати в новій Раді нових союзників. Карикатурний популіст Ляшко, ненависні Тимошенко та Садовий, украй важкий і непоступливий Гриценко або взагалі Бойко та Рабінович — ось, власне, і весь вибір на сьогодні», — пояснює він.

 

Короленко також не виключає, що до цього списку додадуться «Свобода» та партія Святослава Вакарчука, яка може гіпотетично з’явитися в майбутньому, але це не дуже змінює картину.

 

«Розуміючи всі ризики другої каденції, оточення президента вже зараз гарячково шукає вихід із ситуації, що склалася, але не може його знайти. Першочергове завдання, яке стоїть перед людьми Порошенка, — забезпечити йому перемогу на виборах, але навіть тут серйозні проблеми», — пише журналіст.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.