НОВИНИ

У Грузії заявили, що в разі екстрадиції Саакашвілі заарештують

Парламент країни підтвердив наявність судового рішення, яке передбачає арешт екс-президента у разі появи на території Грузії.

Голова парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе повідомив, що в разі екстрадиції екс-президента, лідера політичної партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі буде заарештовано. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

 

Зазначається, що дану заяву було оголошено під час візиту глави грузинського парламенту в США.

 

"Що стосується екстрадиції Міхеіла Саакашвілі, то в Грузії його чекає арешт. У нас у нього слабка політична підтримка. З політичної точки зору нас не цікавить, де буде Саакашвілі - в Грузії чи Україні. У нашій країні відбувся судовий процес проти нього, є судове рішення, яке передбачає арешт Саакашвілі у разі появи на території Грузії", - зауважив очільник.

 

Нагадаємо, 6 лютого колишній Президент Грузії, лідер політичної партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі фактично підтвердив факт розмови з бізнесменом Сергієм Курченком, який переховується в Росії.

 

Нагадаємо, 9 січня екс-президент Грузії і колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі відмовився надавати слідству зразки свого голосу для експертизи аудіозаписів його переговорів з бізнесменом Сергієм Курченком.

 

Як повідомлялося, у кінці грудня 2017 року в ГПУ заявили, що фоноскопічна експертиза підтвердила аутентичність голосів на зафіксованих розмовах екс-президента Грузії, лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі з українським бізнесменом-втікачем Сергієм Курченком.

 

Генпрокурор Юрій Луценко раніше повідомив, що фінансування акцій Саакашвілі здійснював український бізнесмен-втікач Сергій Курченко, який, зокрема, передав для "Руху нових сил" півмільйона доларів. Генпрокурор також оприлюднив аудіо розмов, які нібито свідчать, що проведення акцій протесту на підтримку Саакашвілі в Києві фінансував Курченко.

 

Наприкінці січня Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання про застосування  до екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.