НОВИНИ

Правоохоронці скерували до суду обвинувачення проти Шабуніна

Обвинувальний акт надійшов у Дніпровський районний суд Києва.

Прокуратура скерувала до Дніпровського райсуду Києва обвинувальний акт щодо глави Центр протидії корупції Віталія Шабуніна, якого підозрюють у завданні тілесних ушкоджень громадянину Всеволоду Філімоненку. Про це повідомляє прес-служба суду.

 

"23 січня 2018 у Дніпровський районний суд м. Києва надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні №12017100040007940 відносно громадянина Шабуніна Віталія Вікторовича, обвинувачуваного в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 345-1 УК Україна (погроза або насильство відносно журналіста)", –  йдеться в повідомленні.

 

Так, розглядати справу буде суддя Олена Козачук. Однак про час і місце попереднього судового засідання наразі не повідомляється.

 

Як повідомлялося 15 січня, поліція вирішила відновити розслідування у кримінальному провадженні щодо голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.  22 січня правоохоронці завершили розслідування щодо Шабуніна.

 

Нагадаємо, 16 серпня 2017 року Дніпровський районний суд Києва відпустив під особисте зобов'язання керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, який підозрюється в завданні тілесних ушкоджень громадянину Всеволоду Філімоненку.

 

Віталію Шабуніну оголосили підозру за ст. 122 ККУ в завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості Всеволоду Філімоненку, який називає себе журналістом. У документі сказано, що 8 червня 2017 року біля Дніпровського військкомату Києва Шабунін завдав удар по обличчю Філімоненка, що "спричинило тривалий розлад здоров'я останнього у вигляді закритої травми обличчя". До цього Шабуніну інкримінували ч. 2 ст. 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу, але прокуратура змінила статтю, оскільки виникли сумніви, що Філімоненко справді журналіст.

 

8 червня між головою Віталієм Шабуніним та Всеволодом Філімоненком, який представлявся журналістом, стався конфлікт біля Дніпровського військкомату Києва. Шабунін ударив Філімоненка по обличчю, за його словами, за образу колеги. Сам Шабунін у соцмережі звинувачував Філімоненка у веденні замовної кампанії з метою компрометування.