НОВИНИ

Заарештованому в Росії Сущенку дозволили побачення із дружиною й донькою

За словами адвоката, це буде останнє побачення з родичами під час слідства.

Незаконно заарештований у Москві журналіст Роман Сущенко отримав право на побачення з дружиною й донькою; воно відбудеться протягом найближчого тижня. Про це повідомив його адвокат Марк Фейгін.

"Побачення Анжеліки і Юлії Сущенко з моїм підзахисним відбудеться протягом найближчого тижня", - сказав Фейгін.

Він уточнив, що це, ймовірно, буде останнє побачення Романа Сущенка з родичами під час слідства.

"Після ухвалення принципового рішення з приводу таких побачень, організовувати їх було простіше. Але коли розпочнеться судовий процес, процедура поміняється. Дозвіл вже треба буде отримувати у Мосміськсуду. А це набагато довший бюрократичний процес. Причому з тією ж тяганиною при отриманні права на побачення зіткнуться й офіційні особи, наприклад, консул України", - пояснив адвокат.

Нагадаємо, суд у Москві 27 листопада 2017 року продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку на два місяці — до 30 січня 2018 року.

Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.