НОВИНИ

Підсумки-2017. У НАЗК відзвітували про кількість протоколів за результатами звітів політичних партій

Зокрема, відомство склало 86 протоколів через порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії.

Національне агентство із запобігання корупції повідомило, що за 2017 рік склало 264 протоколи про адміністративні правопорушення за результатами аналізу звітів політичних партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Про це в вівторок, 16 січня, повідомляє прес-служба НАЗК.

 

Так, уповноважені особи Департаменту запобігання політичній корупції склали 170 протоколів за правопорушення, передбачене статтею 212-21 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – порушення порядку подання звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду.

 

Крім того, 86 протоколів були складені за статтею 212-15 КУпАП, тобто порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії. Ще вісім протоколів складено за ненадання інформації, документів, а також порушення строків їх надання, передбачене статтею 188-46 КУпАП.

 

"Звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру політичні  партії зобов’язані подати до НАЗК не пізніше ніж на сороковий день  після  закінчення  звітного  кварталу", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося в жовтні, Національна поліція порушила кримінальні провадження щодо 16 політичних партій після звернення Національного агентства з питань запобігання корупції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.