НОВИНИ

У поліції повідомили про активізацію роботи на пунктах пропуску з Кримом

Зазначається, що правоохоронці будуть вести роботу в напрямку виявлення та припинення правопорушень пов’язаних зі значним потоком людей і транспорту на лінії розмежування з окупованим півостровом.

Поліція повідомила про активізацію роботи на пунктах пропуску з тимчасово окупованим Кримом з метою протидії кримінальним елементам. Про це йшлося на оперативній нараді в суботу, 13 січня, повідомляє прес-служба Нацполіції.

 

Зазначається, що правоохоронці будуть вести роботу в напрямку виявлення та припинення правопорушень пов’язаних зі значним потоком людей і транспорту. За даними правоохоронного органу, лише упродовж 2017 року контрольні пункти в обох напрямках перетнули понад 2,5 мільйони людей та близько 410 тисяч транспортних засобів.

 

"Аби ефективніше запобігати діяльності зловмисників, які можуть прибувати з Криму та зникати там, будуть задіяні всі підрозділи главку кримської поліції та поліцейських підрозділів прилеглих областей", - йдеться в повідомленні.

 

Крім того, перший заступник голови Нацполіції В‘ячеслав Аброськін зазначив, що йдеться про виявлення злочинів, учинених стосовно громадян України на території півострова, а також про виявлення і затримання осіб, яких правоохоронні органи розшукують за вчинення злочинів проти нацбезпеки України.

 

"Окремо учасники наради обговорили роботу із затримання зловмисників, які прибувають в Україну для вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також диверсійних актів. Крім того, українські правоохоронці фіксують випадки викрадення транспорту, який зникає на території Криму і перебуває там", - повідомили в прес-службі.

 

Нагадаємо, у ніч на 1 листопада підконтрольна Кремлю окупаційна влада Криму повністю припинила рух транспортних засобів та пішоходів через адміністративну межу з півостровом. Причиною відповідних дій став технічний збій