НОВИНИ

У Молдові облили фарбою радянський танк

Невідомі використали більше восьми кілограмів червоної, жовтої та синьої фарб.

У Молдові, у селі Чорнешти, невідомі облили фарбою радянський танк ІС-3 (Іосіф Сталін). Про це пише місцеве видання Еxpresul.md.

Зазначається, що невідомі використали більше восьми кілограмів червоної, жовтої та синьої фарб. Як повідомляється, пам'ятник був незаконно встановлений у 1970 році.

Місцева влада заявила, що знає про ситуацію, але оскільки танк був незаконним і не перебуває на балансі мерії, ніяких заходів не було прийнято.

Повідомляється, що увагу суспільства постамент привернув в кінці 2016 року, коли Міністерство оборони і підлеглий йому Центр воєнної історії та культури мали намір зняти з постаменту цей танк. Тоді депутати-соціалісти кілька днів охороняли його від колишнього міністра оборони Анатола Салару.

Навесні 2017 року деякі місцеві соціалістичні активісти пофарбували танк в зелений колір і залишили на ньому напис "За батьківщину".

Нагадаємо, Дніпрі в ніч на 1 січня невідомі облили червоною фарбою пам’ятник "учасникам революційних подій, які загинули за встановлення радянської влади в Катеринославі". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.