НОВИНИ

Генпрокуратура відреагувала на вирок Саакашвілі

За словами Лисенка, ГПУ проводить екстрадиційну перевірку за запитом компетентних органів Грузії.

Прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко повідомив, що Україна відреагує на вирок суду щодо колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі після проведення екстрадиційної перевірки. Про це він сказав у п'ятницю, 5 січня.

"Ми знаємо, що статус Саакашвілі – "засуджений", проте, прокуратура міста Києва за зверненням Мін'юсту на підставі вимог Кримінально-процесуального кодексу України проводить екстрадиційну перевірку стосовно Саакашвілі за запитом компетентних органів Грузії. З метою повноти проведення перевірки і з’ясування всіх обставин, передбачених кримінально-процесуальним кодексом України і міжнародними договорами, що можуть стати підставою для відмови у видачі вказаної особи іншій державі, Саакашвілі буде запрошений до прокуратури міста Києва для надання відповідних пояснень.", - заявив він.

За словами Лисенка, у межах цієї перевірки також направлені запити до органів державної влади України.

"Висновок, складений за результатами цієї перевірки буде наданий Мін’юсту для прийняття остаточного рішення", - додав прес-секретар.

Нагадаємо, у Грузії Тбіліський міський суд 5 січня заочно засудив до трьох років позбавлення волі колишнього президента країни Міхеїла Саакашвілі, якого звинуватили в зловживанні службовим становищем на посаді президента.