НОВИНИ

The Economist назвав можливих наступників Ангели Меркель

Проте, зауважує видання, жодний із них не видається сильним і очевидним наступником канцлерки.

Чи не найбільшим випробуванням впливовості канцлерки Німеччини Ангели Меркель стануть перегони за місце її наступника. Про це пише британський тижневик The Economist.

Серед претендентів видання називає: Урсулу фон дер Лйєн, Томаса де Мез’єра і Петера Альтмайєра, які в останньому уряді займали посади відповідно міністрів оборони, внутрішніх справ і голови адміністрації канцлера. Прем’єр-міністр землі Саар Аннеґрет Крамп-Карренбауер, депутат Європейського парламенту і колишній прем’єр Нижньої Саксонії Девід Макаллістер також обережно вели б Німеччину центристським, меркелівським шляхом.

Проте, зауважує The Economist, жодний із них не видається сильним і очевидним наступником канцлерки.

«Під тінню великого дерева трава не завжди добре проростає», — сказав колишній міністр фінансів Шойбле, якого 2017-го призначили президентом Бундестагу.

«Та й після 12-річного панування Анґели Меркель у Берліні кінець її влади сприймають як шанс для змін, модернізації і, можливо, завоювання прихильності 2 млн виборців, чиї голоси ХДС/ХСС втратили на користь вільних демократів та «Альтернативи для Німеччини» на виборах 2017-го», йдеться в матеріалі.

Детальніше читайте в щорічному спецпроекті журналу The Economist та «Українського тижня» «Світ у 2018»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.