НОВИНИ

Der Spiegel: Трамп на час першої розмови з Меркель мало що знав про агресію РФ в Україні

Неназвані представники федерального уряду Німеччини після телефонної розмови щодо України були приголомшені цими прогалинами Трампа в знаннях.
Перші контакти президента Сполучених Штатів Америки (США) Дональда Трампа та канцлера Німеччини Ангели Меркель були дуже непростими, в тому числі і в зв'язку з українським питанням. Про це пише німецьке видання Der Spiegel.

"Уже під час однієї з перших телефонних розмов виявилися перші розбіжності: після обрання Дональда Трампа президентом США канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила йому про важливість України для трансатлантичних відносин... Трамп же виявив у розмові своє незнання про Україну і про конфлікт з Росією", - йдеться в статті.

Німецький журнал також відзначив, що Трамп продемонстрував "жахливі прогалини у знаннях під час спілкування з Меркель".

"Неназвані представники федерального уряду Німеччини після тієї телефонної розмови щодо України були приголомшені цими прогалинами в знаннях", - зазначає Der Spiegel.

З іншого боку, радники у Білому домі відзначили поблажливий тон, яким спочатку Меркель розмовляла з президентом США. Втім, під час їх першої зустрічі у березні вона поводилася дуже стримано, пише видання.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.