НОВИНИ

Віталій Манскій: Дії Росії абсолютно безсовісні

Документаліст вважає, що будь-яка революція "тягне" за собою дуже довгий період.

Документаліст Віталій Манскій, розповідаючи Тижню про відносини між Україною та Російською Федерацією, сказав, що дії Росії абсолютно безсовісні.

"Якби українське суспільство мало братерську підтримку Росії хоча б у вигляді мовчазного спостереження, а не війну з тисячами загиблих та колосальними втратами для економіки, коли щодня стоїть дилема: закупити бронежилети для солдатів чи підручники для школярів. Дії Росії абсолютно безсовісні. Не хочеться казати нічого пафосного — саме безсовісні. І ці люди, які приходять зривати покази — за всієї моєї неповаги до кожного з них окремо — є жертвами. Вони одурманені. Та що там казати, вся країна одурманена, просто ці зовсім вже агресивні", – наголосив він.

 За словами Манского, будь-яка революція "тягне" за собою дуже довгий період. 

"Будь-яка революція тягне за собою дуже довгий період. Треба будувати швидко, стрімко. І ось ти зводиш другий поверх, аж тут виявляється, що фундамент не залитий. А ти будував це з останніх сил, покладаючись на правильність свого рішення. І всі розчаровані, та ще й на тлі війни…", – розповідає документаліст.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»