НОВИНИ

Голова МЗС Німеччини закликав до розгортання миротворців ООН на Донбасі

Зігмар Габріель наголосив, зокрема, що миротворці ООН повинні забезпечити дотримання режиму припинення вогню та відведення важкого озброєння.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель закликав до розгортання миротворців ООН для врегулювання конфлікту на Сході України. Про це повідомляє Zeit.

Зазначається, що під час візиту у Вашингтон німецький міністр та держсекретар США Рекс Тіллерсон висловили підтримку розміщення миротворчої місії ООН на Сході України.

При цьомц Габріель наголосив, що миротворці ООН повинні забезпечити дотримання режиму припинення вогню та відведення важкого озброєння.

​У вересні президент Росії Владімір Путін погодився з ідеєю введення миротворців ООН на частину українського Донбасу, який не контролює українська влада. Київ, його західні союзники з одного боку і Москва з іншого мають різні позиції щодо мандату такої місії ООН. Росія пропонує розмістити миротворців на лінії розмежування сторін на Донбасі, а Україна з партнерами наполягає, що миротворці мають перебувати на всій окупованій території, включно з неконтрольованою частиною державного українсько-російського кордону.

Згодом спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що адміністрація американського президента Дональда Трампа виступає проти включення росіян до миротворчої місії ООН на Донбасі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.