НОВИНИ

У МЗС назвали посаду висланого з України білоруського дипломата

Крім того, Беца пояснила, чому Київ вислав саме цього працівника посольства.

У Міністерстві закордонних справ повідомили, що з країни вислали першого секретаря посольства Білорусі в Україні. Про це заявили речник МЗС Мар'яна Беца.

"Ця ситуація пов'язана зі справою Павла Шаройка. Російська сторона вислала з Білорусії працівника нашого посольства в Білорусі. Керуючись принципом взаємності, Україна вислала російського дипломата, це перший секретар посольства Білорусі в Україні, і він вже покинув країну", - сказала Беца.

Крім того, вона пояснила, чому Київ вислав саме першого секретаря.

"Як правило, у дипломатичній практиці зберігаються більш-менш рівноцінні посади при висиланні дипломатів", - додала вона.

Як повідомлялося, Міністерство закордонних справ України, як відповідь на оголошення Мінськом українського дипломата Ігоря Скворцова персоною нон ґрата, вислало з країни працівника посольства Республіки Білорусь. 

Нагадаємо, 20 листопада офіційний представник КДБ Білорусі Дмитро Побяржин заявив, що затриманий український журналіст Павло Шаройко створив агентурну мережу з числа білорусів, які "за винагороду збирали для нього відомості розвідувального характеру в військово-політичній сфері", а його "розвідувальну діяльність здійснював співробітник Головного управління розвідки Міноборони Ігор Скворцов, який діяв під прикриттям радника посольства України Білорусі". При цьому він також наголосив, що Скворцова оголосили персоною нон ґрата.

Після чого, Україна відкликала його з Мінська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.