НОВИНИ

У НАЗК розповіли, коли перевірять виграш Ляшка у лотерею

Перевірка можлива лише наступного року.

Лотерейний виграш у 571 тисячу гривень нардепа та лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка Нацагенство з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірить лише наступного року. Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит "Української правди".

Зазначається, що відповідно до статті 48 Закону Україну "Про запобігання корупції", лотерейні виграші на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, повідомлення про які Ляшко подав до Єдиного державного реєстру декларацій 24 жовтня, будуть перевірені під час повної перевірки щорічної декларацій за 2017 рік.

"Разом з тим, зважаючи на обмеження, встановлені статтею 23 Закону щодо одержання подарунків відповідно до статей 251, 255 кодексу України про адміністративні правопорушення та статей 12-13 Закону Національне агентство проводить збір фактичних даних, на основі яких буде встановлено наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією", - сказано у відповіді НАЗК.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розпочало перевірку обставини декларування лідером Радикальної партії Олегом Ляшком 571 тис. грн виграшу в Українській національній лотереї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.