НОВИНИ

Українські військові випробували мінометний комплекс "Барс-8ММК" під час практичних занять

"Барс" відкрив вогонь раніше, ніж міномети, і вразив усі цілі.

Мобільний мінометний комплекс "Барс-8ММК" продемонстрував свої високі бойові можливості під час практичних занять артилерії на одному з військових полігонів Київської області. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Згідно з повідомленням, за ходом занять спостерігали президент України Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов, начальник Генерального штабу Віктор Муженко та гендиректор «Укроборонпрому» Роман Романов.

Дивіться також: Прикордонники опублікували відео з випробовуванням бронемашини "Тритон"

Під час завдання "Барс-8ММК", оснащений 120-мм мінометом та інтегрований у цифрову систему обміну інформацією, висунувся на позицію разом із традиційними мінометами. Враховуючи те, що час, який необхідний розрахунку нової машини для приведення її у бойовий стан, становить до 60 секунд, а координати цілі були моментально оброблені системою управління вогнем, "Барс-8ММК" першим відкрив вогонь та вразив всі цілі. Після чого першим залишив позицію, ще до того, як закінчили вести вогонь інші міномети.

Зазначається, що "Барс-8ММК" інтегрований у систему обміну інформацією на полі бою, коли розрахунок мобільного мінометного комплексу отримує точні координати ворога у режимі реального часу.

«Необхідно зазначити, що система "Барс-8ММК" може бути інтегрована з будь-якою інформаційно-управляючою системою вищого рівня управління військами, в тому числі С4, GIS, COM та інші. Саме ці системи використовуються у провідних арміях країн-членів НАТО і довели свою високу ефективність», - додали в «Укроборонпромі».

Нагадаємо, раніше «Укроборонсервіс» представив новий автоматизований мінометний комплекс UKR-MMС. Це бойова машина, яка оснащена автоматизованою цифровою системою управління вогнем. Для наведення використовуються механізми і приводи, керовані системою управління вогнем (СУВ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.