НОВИНИ

Зубко розповів, скільки коштів виділили на програму доступного житла

За словами міністр регіонального розвитку, на програму придбання доступного житла з бюджету передбачено 30 мільйонів гривень.

В Україні на програму придбання доступного житла з бюджету виділили 30 мільйонів гривень. Про це написав віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що першочергове право скористатися нею мають учасники АТО та внутрішньо переміщені особи.

"Першочергове право в отриманні пільгового кредиту на придбання доступного житла відтепер мають учасники АТО та внутрішньо переміщені особи. Вперше такий принцип ми заклали у порядок використання коштів за відповідною держпрограмою щодо забезпечення громадян доступним житлом. На неї виділено 30 мільйонів гривень", - йдеться у повідмоленні.

Він також зауважив, що цього року змінено підходи до розподілення між регіонами цих коштів – залежно від кількості учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, що у квітні президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає компенсацію ветеранам АТО та внутрішнім переселенцям половини вартості житла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.