НОВИНИ

Троє народних депутатів подали до суду на Гройсмана

Андрій Деркач, Юрій Одарченко та Валерій Дубіль подали до суду на прем'єра Володимира Гройсмана, вимагаючи негайно призначити кандидата на посаду міністра охорони здоров'я.

Народні депутати Андрій Деркач, Юрій Одарченко та Валерій Дубіль подали до суду на прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, вимагаючи негайно призначити кандидата на посаду міністра охорони здоров'я. Про це 10 жовтня на своїй сторінці у Facebook написав нардеп Андрій Деркач.

"Разом із колегами-депутатами подали до суду на Володимира Гройсмана. Вимагаємо від прем'єра негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров'я України", - йдеться у повідомленні.

Деркач наголосив, що за півтора року роботи Гройсмана в Кабміні він так і не призначив міністра охорони здоров'я.

"За цей час прем'єр не зробив жодної спроби призначити легітимного міністра. Підкреслюю, жодної. Судячи з усього, Гройсман першовідкривач формули, як призначити на одну з ключових посад в державі людину і не погоджувати її з Верховною Радою", - зауважив нардеп.

За словами Деркача, "за час нелегітимного керівництва МОЗ Супрун наламала чимало дров".

Також він вважає, щонова медична реформа порушує права українців, оскільки відсутні вакцини і сироватки від сказу і ботулізму і "зірвано програму закупівлі ліків за останні три роки". При цьому, нардеп запевняє, що на це все прем'єр-міністр ніяк не відреагував.

"Тому ми вимагаємо у суду визнати протиправною бездіяльність прем'єра і зобов'язати його негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров'я України. Позовна заява подана від імені народних депутатів: Андрія Деркача, Юрія Одарченка та Валерія Дубіля", - написав Деркач.

Нагадаємо, що 27 липня 2016 року Кабінет міністрів України призначив заступника міністра охорони здоров'я Уляну Супрун виконуючою обов'язки міністра охорони здоров'я.