НОВИНИ

ОБСЄ відреагувала на продовження особливого статусу Донбасу

Голова Організації з безпеки і співпраці в Європі Себастьян Курц вважає, що Україна зробила правильний крок.

Голова Організації з безпеки і співпраці в Європі Себастьян Курц привітав ухвалення Верховною Радою закону про продовження особливого порядку місцевого самоврядування на Донбасі. Про це повідомляється на його сторінці у Twitter.

"Важливий крок у правильному напрямку на шляху подальшого виконання Мінських угод", - йдеться у повідомленні.

Раніше Німеччина і Франція також привітали рішення Верховної Ради щодо продовження положень про особливий статус Донбасу.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей з вилученням частини 1 статті 7, де йдеться про мінські домовленості.

Після цього Рада ухвалила за основу і в цілому доопрацьований президентський законопроект № 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", який передбачає, що особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу вступає в силу тільки після виведення всіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.