НОВИНИ

Лукашенка розповів, чому спостерігає за "Захід-2017" окремо від Путіна

Президент Білорусі сказав, що заздалегідь домовився з президентом РФ про окреме спостереження, аби "ширше охопити військові навчання".

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка заявив, що заздалегідь домовився з президентом Росії Владіміром Путіним про окрема спостереження за військовими навчаннями "Захід-2017". 

"Ми домовилися, що оскільки все-таки основна фаза дійсно тут (у Білорусі - ред.), але дуже великі навчання проходили якраз в Ленінградській області, то президент Росії проконтролює і спостерігатиме за навчаннями на півночі, а я - вже в центрі", - сказав Лукашенка.

При цьому президент Білорусі зазначив, що раніше планувалося спільна присутність на вченні, "але згодом визначилися, що треба ширше охопити це вчення, щоб люди бачили президентів - де вони працюють, як".

"Я вдячний нашим військовим і росіянам, що вони мені основну фазу запропонували для контролю і доручили саме центральний напрям", - додав білоруський президент.

Раніше у РНБО повідомили, що президент Білорусі Аляксандр Лукашенка скасував свій візит до РФ.

Як повідомлялося, 14 вересня у Білорусі стартували спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017», які триватимуть до 20 вересня. У навчаннях беруть участь 12 700 військових. На території Білорусі задіяні понад 10 тис. військовослужбовців (більше 7  тис. – білоруських, близько 3 тис. – російських). А також, 370 одиниць бронетанкової техніки, близько 150 одиниць артилерії та РСЗВ і понад 40 літаків і вертольотів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.