НОВИНИ

Корея має намір інвестувати у розвиток української сонячної енергетики

Корейські інвестори відібрали для детального вивчення 15 проектів України в рамках Міжнародної виставки "ЕКСПО-2017".

Корейські інвестори відібрали для детального вивчення 15 українських проектів у рамках Міжнародної виставки "ЕКСПО-2017", що проходила в Астані з 10 червня до 10 вересня.

Про це розповів віце-президент Української торгово-промислової палати Сергій Свистіль, повідомляє кореспондент "Укрінформу".

"Корея відібрала 15 інвестиційних проектів для того, щоб залучити свій досвід, фінанси в Україну з точки зору сонячної енергетики", - зазначив він.

Він також зазначив, що Україна має пропозиції і від Малайзії щодо впровадження сонячної енергетики.

У торгово-промисловій палаті додали, що корейська компанія UNINK для поглибленого вивчення відібрала такі проекти, як будівництво Любельської вугільної шахти, карпатської вітроелетростанції потужністю 36,3 МВт, сонячної електростанції, вітроелетростанції потужністю 39,6 МВт і будівництво євроколії Варшава-Львів.

Нагадаємо, що Україна на Національному стенді у рамках виставки представила близько 100 інвестиційних проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Як повідомлялось, Петро Порошенко підписав закон для покращення інвестиційної привабливості державних цінних паперів для іноземних інвесторів. Так, закон уточнює перелік операцій з державними цінними паперами, доходи від яких, отримані нерезидентами, не підглядають оподаткуванню.