НОВИНИ

Новий директор ФБР "не виявив жодного запаху втручання" РФ у президентські вибори США

Крістофер Рей, вперше висловлюючись публічно після затвердження на посаду, прокоментував хід розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори 2016 року.

Директор Федерального бюро розслідувань Крістофер Рей 7 вересня заявив, що він "не виявив жодного запаху втручання" Росії у президентські вибори США 2016 року. Про це повідомляє Reuters.

Агентство зазначає, що про це він сказав, коментуючи хід розслідування щодо російського втручання.

При цьому Рей, висловлюючись публічно вперше після затвердження головою ФБР, також повідомив, що довіряє Роберту Мюллеру, спеціальному прокурору, який розслідує ймовірні зв’язки президента США Дональда Трампа з Росією під час виборів.

Як повідомлялось, 9 травня Дональд Трамп відправив директора ФБР Джеймса Комі у відставкупояснивши своє рішення тим, що Комі був "не здатний ефективно керувати" ФБР. У той же час телеканал CNN повідомляв, що однією з причин звільнення є те, що екс-глава ФБР "не надав президенту гарантії своєї особистої відданості".

Раніше колишній директор ФБР Джеймс Комі заявив, що у нього немає сумнівів щодо того, що Росія намагалася втрутитися в президентські вибори в США.

Нагадаємо, що центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.