НОВИНИ

Відносини США й Росії будуть погіршуватися без вирішення кризи в Україні — Волкер

Спецпредставник США наголосив, що політика Росії щодо Донбасу не призведе до чогось хорошого.

Відносини між США і Росією є важливими, проте вони будуть зіпсовані, якщо не буде знайдено рішення кризи в Україні. Про це в інтерв'ю Financial Times заявив спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер.

Він зазначив, що політика Росії щодо Донбасу не призведе до чогось хорошого.

"Росія розплачується за присутність на Донбасі санкціями і політично", - сказав він.

За словами дипломата, при збереженні нинішнього стану справ ситуація буде погіршуватися, і в підсумку дипломатичні та економічні відносини з Росією будуть заморожені.

Крім того, Волкер заявив, що ситуація на Донбасі не поліпшується.

"Є, можливо, зростаюче відчуття, що конфлікт сам по собі стає гіршим і продовжить ставати гіршим до тих пір, поки ми не зробимо що-небудь", - сказав спецпредставник США.

Читайте також: Волкер: Метою США є відновлення цілісності та суверенітету України

Раніше Волкер заявив, що Росія, зрештою, визнає, що окуповані райони Донбасу треба повернути Україні.

"Потрібно чітко розуміти, що на Донбасі є російські війська, в Донецькій і Луганській областях. Там є військова техніка та обладнання. Проблема в тому, що присутність там військової техніки створює конфлікт. Згідно з офіційними доповідями ОБСЄ, більшість порушень режиму припинення вогню йде саме від російської сторони. Не всі, але велика частина", - зазначив Волкер.

Як повідомлялося, Волкер раніше заявив, що міністр оборони США Джеймс Меттіс під час візиту в Україну 23-24 серпня привіз військове обладнання для Збройних сил України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.