НОВИНИ

Рева розповів, хто отримуватиме надбавки до пенсії після реформи

Нинішня реформа передбачає, що повний страховий стаж становить 35 років, відповідно, люди, стаж яких перевищує цю цифру, матимуть право на таку надбавку.

У рамках пенсійної реформи виплата надбавок до пенсій передбачається тим українцям, у кого страховий стаж перевищує 35 років. Про це повідомив  міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Якщо йдеться про людей, які працювали до 2012 року, у них стаж роботи для жінок - повний страховий - мав бути 20 років, а для чоловіків - 25. І чий стаж перевищив цю цифру, їм платили надбавку, і скасовувати цю надбавку ніхто не буде, вона залишиться», - сказав міністр. 

За його словами, нинішня реформа передбачає, що повний страховий стаж становить 35 років, відповідно, люди, стаж яких перевищує цю цифру, матимуть право на таку надбавку.

Раніше у Пенсійному фонді розповіли, кому залишать право на пенсію за вислугою років. У разі ухвалення пенсійної реформи, в громадян, які на момент набрання чинності відповідного законопроекту матимуть необхідний стаж, право на пенсію за вислугою років забирати не будуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.