НОВИНИ

Ватажок "ЛНР" Плотницький почав збирати матеріали проти керівництва "ДНР" - розвідка

Зокрема, бойовик збирає інформацію про розкрадання фінансових надходжень від РФ.

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький почав збирати матеріали проти бойовиків "ДНР", підозрюючи їх у розкраданні російських фінансових надходжень. Про це повідомив 26 липня прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"У відповідь на одноосібне проголошення О.Захарченком т.зв. “Малороссии”, І.Плотницький розпочав збір матеріалів щодо розкрадання російських фінансових надходжень керівництвом т.зв. “ДНР”. Зокрема, за вказівкою Плотницького т.зв. “міністерством державної безпеки ЛНР” формується доказова база корупційних діянь у т.зв. “державних установах ДНР” для подальшої передачі російським кураторам", - йдеться у повідомленні.

У розвідці також повідомили, що основою доказової бази є факти розкрадання ресурсів так званої "програми гуманітарної допомоги населенню", яка фінансується РФ.

Раніше голова так званої "Народної ради" "ЛНР" Володимир Дегтяренко спростував участь представників "ЛНР" у заході у Донецьку, де 18 липня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив про заснування держави "Малоросії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.