НОВИНИ

Суд у п'ятницю розгляне обрання запобіжного заходу для нардепа Полякова

Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Максима Полякова, проте відмовила у наданні згоди на затримання та арешт.

У п'ятницю, 21 липня, о 10:00 у приміщенні Солом’янського районного суду міста Києва відбудеться розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу народному депутату Максиму Полякову, який підозрюється в хабарництві. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Засідання відбудеться в приміщенні суду за адресою Київ, Вознесенський узвіз, 10б.

Нагадаємо, 13 липня генпрокурор Юрій Луценко у Верховній Раді вручив підозру депутатам Максиму Полякову та Бориславу Розенблату.

11 липня Верховна Рада розглянула і прийняла рішення щодо зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності щодо п’ятьох нардепів. Полякова і Розенблата позбавили депутатської недоторканності, проте не надали згоди на їх арешт.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, нардеп Максим Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.

18 липня Солом'янський суд Києва обрав народному депутату Верховної Ради України Бориславу Розенблату запобіжний захід у вигляді застави у 7 млн гривень, а також поклав на нього зобов'язання носити електронний браслет, не виїздити без повідомлення із Києва та Житомира і здати всі закордонні паспорти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.