НОВИНИ

На iGov запустили послугу, яка дозволить отримати довідку про доходи

Функція працюватиме по всій Україні.

У вівторок, 4 липня, онлайн-портал iGov запустив послугу, яка дозволить отримати довідку про доходи. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook координатор порталу Дмитро Дубілет.

"Ми сьогодні оголошуємо про запуск нової послуги на iGov, яка - увага! - працює по всій країні, у всіх регіонах. Послуга масова і затребувана. Отже, ми пройшли складну інтеграцію з реєстрами і сервісами Податкової служби, і тепер кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи", - написав Дубілет.

Він зазначив, щоб скористатися послугою, знадобиться ЕЦП (електронний цифровий підпис).

"Ви заповнюєте нехитру форму, вибираєте термін, за який вам потрібні дані (від 1-го кварталу 2014 року) і чекаєте, коли вам на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Зараз відповідь на запит приходить тільки в електронній формі. У майбутньому ми сподіваємося розширити цю послугу і зробити так, що громадянин зможе вибратися між електронним видом (як зараз) і довідкою в паперовому вигляді", - наголосив Дубілет.

Як повідомлялось, 22 травня Антикорупційне бюро отримало повний доступ до реєстру е-декларацій чиновників. Раніше, 23 березня Верховна Рада ухвалила зміни до закону про е-декларування.Парламентарі звільнили більшість військових від подачі е-декларацій, але зобов'язали подавати їх антикорупціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.