НОВИНИ

Європарламент позбавив Марін Ле Пен депутатського імунітету

Раніше вона посилаючись на свій депутатський імунітет, ігнорувала повістки французьких правоохоронних органів.

На пленарній сесії Європейського парламенту в Страсбурзі в четвер європейські депутати голосуванням зняли парламентський імунітет з лідерки французької партії "Національний фронт" Марін Ле Пен.

Таким чином ЄП відповів на вимогу французьких суддів, які підозрюють європейського депутата від Франції в тому, що вона оплачувала європарламентського винагородою помічників, які насправді працювали для партії "Національний фронт".

Ле Пен, посилаючись на свій депутатський імунітет, ігнорувала повістки французьких правоохоронних органів з'явитися для допиту.

Європарламент неодноразово позбавляв Ле Пен депутатського імунітету в інших справах. На початку березня її звинуватили в розповсюдженні в інтернеті фотографій зі сценами насильства, вчиненого бойовиками організації "Ісламська держава".

У 2013 році імунітет з Ле Пен був знятий в зв'язку з розпалюванням ненависті за релігійною ознакою за порівняння мусульман, публічно моляться у Франції, з німецькими солдатами Другої світової війни.

Нагадаємо, ​лідерка "Національного фронту" Марін Ле Пен програла президентські вибори Франції лідеру руху "Вперед!" Еммануелю Макрону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.