НОВИНИ

Геращенко заявила, що у разі техногенної екологічної катастрофи в ОРДЛО постраждає і Росія

За словами політика, в деяких затоплених шахтах при граничному рівні води 164 метри вода досягла позначки у 163.

Якщо на окупованих територіях Донецької і Луганської областей станеться техногенна екологічна катастрофа, то постраждає і Російська Федерація. Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

"Внаслідок розв'язаної агресії Російської Федерації, ми маємо там (на Донбасі) дуже серйозні екологічні ризики: починаючи від затоплених шахт на окупованій території – в деяких з них при граничному рівні води 164 метри, вже вода досягла 163 метри – і Російська Федерація мала би подумати, що якщо там трапиться екологічна і техногенна катастрофа, то вона досягне території Російської Федерації через підземні води, через всі ці ґрунтові проблеми", - сказала вона.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій України Вадим Черниш також зазначив, що рівень води в затоплених шахтах на підконтрольній "ДНР" і "ЛНР" території є критичним і майже досяг гранично допустимого.

Раніше в ООН попередили, що на Донбасі існує високий ризик витоку отруйних хімікатів внаслідок обстрілів промислових об'єктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.