НОВИНИ

  ▪   Роман Кошмал

У "ДНР" впали скрєпи. Реакція соцмереж на безвіз

Безвізовим режимом з Євросоюзом уже скористалися майже дві тисячі громадян України.

11 червня набула чинності візова лібералізація для громадян України при короткотермінових подорожах українських громадян до країн Європейського союзу та «шенгену».

Станом на 6.00 12 червня правом безвізу скористалося 1894 громадянина України. 78% з цієї кількості перетнули кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордонах з країнами ЄС. 22% - в пунктах пропуску для авіаційного сполучення. Найпопулярнішим напрямком залишається Польща.

Користувачі соцмереж миттєво відреагували на скасування безвізового режиму з Євросоюзом, а Тиждень.ua зібрав їхню реакцію.

 

Нагадаємо, безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії й Ірландії, а також країн «шенгенської зони» з-поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих «заморських володінь» Нідерландів і Франції. Щоб скористатися цим режимом, треба мати біометричний паспорт і, так само як і у випадку з візовим режимом, бути спроможним на прохання прикордонних органів довести мету й умови своєї поїздки, свою платоспроможність тощо. Безвізовий режим дозволяє перебувати у країнах, яких він стосується, до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування.

Як повідомлялося, чотирьом українцям відмовили у в'їзді в ЄС з об'єктивних причин - попередня заборона на в'їзд, відсутність біометричного паспорта або перевищення терміну перебування.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.