НОВИНИ

Понад 1100 українців скористалися безвізом із ЄС – Держприкордонслужба

За даними прикордонників, загалом 11 червня кордон перетнули майже 28 тисяч осіб.

Понад 1100 громадян України скористалися безвізовим режимом з ЄС. Про це повідомляє Державна прикордонна служба на своїй сторінці у Facebook

"Станом на 15 год. уже понад 1100 наших співвітчизників перетнули державний кордон з країнами Європейського Союзу без віз", - зазначається у повідомленні. 

За даними прикордонників, загалом 11 червня кордон перетнули майже 28 тисяч осіб, з яких близько 7000 – це громадяни з біометричними паспортами. 

Раніше у МЗС повідомили, що чотирьом українцям відмовили у в'їзді в ЄС з об'єктивних причин - попередня заборона на в'їзд, відсутність біометричного паспорта або перевищення терміну перебування.

Зазначимо, 11 червня набула чинності візова лібералізація для громадян України при короткотермінових подорожах українських громадян до країн ЄС і «шенгену». Безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії й Ірландії, а також країн «шенгенської зони» з-поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих «заморських володінь» Нідерландів і Франції. Щоб скористатися цим режимом, треба мати біометричний паспорт і, так само як і у випадку з візовим режимом, бути спроможним на прохання прикордонних органів довести мету й умови своєї поїздки, свою платоспроможність тощо. Безвізовий режим дозволяє перебувати у країнах, яких він стосується, до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.