НОВИНИ

Підозрювана у розголошенні секретних даних розвідки США заявила про невинуватість

Якщо її визнають винною, дівчині загрожує до 10 років тюремного ув'язнення.

Ріеліті Лі Віннер, яку влада звинувачує в розголошенні секретної доповіді Агентства національної безпеки (АНБ), заявила в суді про свою невинність. Про це повідомив телеканал CNN на своїй сторінці в соцмережі Twitter.

Віннер постала перед судом в місті Аугуста (штат Джорджія). Якщо її визнають винною, дівчині загрожує до 10 років тюремного ув'язнення. Віннер працювала в компанії Pluribus International Corporation, яка виконує замовлення для Міністерства оборони США і низки американських розвідувальних відомств. Її заарештували 3 червня і незабаром звинуватили в передачі секретних даних засобам масової інформації.

За даними ЗМІ, секретні відомості від Віннер отримало видання The Intercept. На підставі цих даних видання повідомило, що структури Головного управління (колишнього Головного розвідувального управління) Генштабу Збройних сил Росії в серпні 2016 року нібито провели кібершпіонаж щодо неназваної американської компанії, "щоб отримати інформацію про використаний у виборчій системі програмний продукт і пристрій". The Intercept стверджував, що отримана доповідь АНБ пройшла незалежну перевірку справжності.

Офіційно Мін'юст не уточнює, яким ЗМІ Віннер передала секретні відомості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.