НОВИНИ

Український мультсеріал побореться за анімаційний "Оскар" у Франції

Мультик "Мама поспішає додому" відібрали з понад 300 проектів по всьому світу.

Український мультсеріал "Мама поспішає додому" візьме участь у міжнародному фестивалі і побореться за престижну премію Mifa Pitches у Франції. Про це пише Медіабізнес.

"Мама поспішає додому" - це анімаційний серіал від студії Glowberry, який відібрали з понад 300 проектів по всьому світу.

"Проект спочатку з'явився в форматі дитячої книги і додатки. У найкоротші терміни «Мама» завоювала любов користувачів, книга була продана в Росії і Китаї, а проект показав величезний потенціал в області Трансмедіа. Рішення знімати серіал за мотивами книги стало логічним кроком у розвитку бренду. Креативна команда Glowberry першими в Україні випустили книжковий інтерактивний додаток і стала активно розвивати синергію різних форматів", - йдеться у повідомленні

Крім того, повнометражний фільм "Мавка. Лісова пісня" (Animagrad, FILM.UA Group)  також пройшов відбір для участі в пітчингу СARTOON 360, який відбудеться 29 травня - 1 червня в Барселоні.

Україна представляє свої роботи на цьому заході вперше. Конкурсні проекти потрапили в число 25-и найкращих і найбільш перспективних у плані мультиплатформенності IP з усього світу, серед яких також будуть представлені проекти з Франції, Іспанії, Великобританії, Бельгії та Канади.

Нагадаэмо, в Україні відбулася прем’єра першого вітчизняного повнометражного фільму «Микита Кожум’яка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.