НОВИНИ

У Санкт-Петербурзі ОМОН затримав лідерів протесту далекобійників

За даними ЗМІ, затримано до 10 осіб.

У суботу, 15 квітня, поліція затримала кількох учасників автопробігу Об'єднання перевізників Росії по Невському проспекту на підтримку протестів далекобійників. Про це повідомляє BBC.

"Затримано щонайменше п'ятеро осіб, серед яких лідери протесту Андрій Бажутін і Сергій Владіміров. Затриманих везуть у відділення поліції міста Пушкіна, їм ставлять у провину непокору поліції", - йдеться в повідомленні.

При цьому петербурзьке інтернет-видання "Фонтанка.ру" повідомляє про десятьох затриманих.

Колоні учасників не дали від'їхати від табору: як тільки машини рушили, їх зупинили. Претензії правоохоронних органів викликали наклейки під лобовим склом автомобілів.

Потім одного з учасників спробували затримати а ході перепалки при перевірці документів. Спроби інших учасників протесту заступитися за нього привели до більш масштабним і вже жорстким затриманням за участю ОМОНу.

Нагадаємо, 27 березня, у російських регіонах розпочалася масова акція протесту далекобійників, які виступають проти системи збору плати за проїзд по федеральних трасах "Платон". В акції взяли  участь від 10 до 20 тисяч далекобійників.