НОВИНИ

Порошенко домовився із Лукашенкою про активізацію двостороннього політичного діалогу

Співрозмовники обговорили стан і перспективи розвитку двосторонніх відносин.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Білорусі Аляксандром Лукашенкою. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Згідно з повідомленням, співрозмовники обговорили стан і перспективи розвитку двосторонніх відносин.

«Президенти підкреслили важливість повної реалізації домовленостей, досягнутих під час засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке відбулося наприкінці минулого року. Глави держав домовилися активізувати двосторонній політичний діалог на всіх рівнях», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Лукашенка привітав призначення посла України в Білорусі.

Нагадаємо, 21 березня президент Білорусі Аляксандр Лукашенка заявив про затримання в країні «кількох десятків бойовиків, які готували провокації зі зброєю». За словами Лукашенка, їхні тренувальні табори були в районі Бобруйська і Осиповичів.

Посольство України в Білорусі заявило, що "такі інформаційні пасажі ображають честь і гідність українських громадян, не сприяють підтриманню авторитету Білорусі як миролюбного майданчика для розвитку конструктивного діалогу, націленого на підтримку добросусідських відносин з Україною".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.