НОВИНИ

Богомолець анонсувала відкриття центру для навчання тренерів-парамедиків за стандартами НАТО

Голова Комітету з питань охорони здоров’я зазначила, що в такому центрі пройдуть навчання пожежники, поліцейські, водії та вчителі.

В Україні через 3 місяці почне роботу центр для навчання тренерів-парамедиків за стандартами НАТО. Про це повідомила голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець на брифінгу у середу, 22 березня.

«Понад рік моїх переговорів з штаб-квартирою НАТО завершилось результатом: сьогодні вирушив автобус з 15 співробітників Міністерства внутрішніх справ, ДСНС до тренінг-центру для парамедиків у Румунії. По їх поверненню, через три місяці, такий самий центр для тренерів-парамедиків буде створено в Україні», – заявила Богомолець.

Вона зазначила, що в такому центрі пройдуть навчання пожежники, поліцейські, водії, вчителі.

«В майбутньому вони зможуть проходити навчання і засвоювати навички рятувальника-парамедика, власне ті служби, які мусять вміти рятувати і зберігати життя  і здоров’я людей. Я дуже сподіваюсь, що створення такого тренінгового центру буде кузнею нових кадрів, що дозволить створити нові робочі місця. Адже ми будуємо нову державу, безпечну  державу», – підкреслила Богомолець.

Крім того, голова профільного комітету зазначила, що саме навички тренерів-парамедиків сьогодні актуальні в Україні як ніколи і не тільки  під час бойових дій на сході.

Богомолець додала, поки що Україна не може бути членом НАТО, але, створивши тренінг-центр в Україні, який буде навчати наших рятувальників, поліцейських-парамедиків за стандартами НАТО, ми будемо мати досвід і знання, які має НАТО. Наше завдання будувати безпечну, гідну, справедливу державу для всього українського народу. Коли наші поліцейські, пожежники, водії будуть мати навички рятувати життя – це дозволить їм не тільки рятувати своє життя в небезпеці, а й життя своїх побратимів.

Раніше Верховна Рада України звернулася до Конгресу Сполучених Штатів Америки з проханням про надання Україні статусу основного союзника поза НАТО та укладення двосторонньої військової угоди між Україною та США.  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.