НОВИНИ

Рекордний #22pushupchallenge: 700 вихованців Нацакадемії сухопутних військ підтримали ветеранів АТО

Учасники флешмобу намагаються привернути увагу суспільства до проблем учасників бойових дій.

До всесвітнього флешмобу на підтримку воїнів — учасників збройних конфліктів #22PushUpChallenge долучилися  військовослужбовці Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Естафету військовослужбовці прийняли  від своїх колег з Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

"22 віджимання від землі в єдиному пориві на стройовому плацу виконали понад 700 вихованців та офіцерів навчального закладу. На сьогодні це є справжнім рекордом за кількістю учасників серед всіх, хто долучався до #22PushUpChallenge в нашій країні", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, своєю участю у цій акції майбутні офіцери та їхні наставники, як й інші учасники флешмобу, намагаються привернути увагу суспільства до проблем учасників бойових дій і, насамперед, тих, хто захищав та захищає нашу Батьківщину зі зброєю в руках на сході України.

Зазначимо, флешмоб 22 Pushup Challenge, започаткований в США в 2016 році. Він набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.

Нагадаємо, українці започаткували флешмоб на підтримку бійців, що воюють на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.